Teslimat ve Ödeme Bilgileri

Hangi şehirlerden sipariş verebilirim?

Türkiye´nin her yerinden sipariş verebilirsiniz. Türkiye içinde herhangi bir konum sınırlamamız yoktur.
Siparişleriniz kapıda ödemeli olarak 100% güvenli bir şekilde size ulaştırılmakta ve teslim alırken ödemeyi yapmaktasınız.

Gönderileri hızı, en uygun kargo fiyatı, Türkiye’nin her yerine dağıtımı ve ücretsiz kapıda ödeme hizmetlerinden dolayı Sürat kargo ile gönderiyoruz. Kapıda ödeme hizmeti için sizden herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Sürat kargo ücreti tüm Türkiye’ye 7 TL dir. Aynı siparişte, 2 yada daha fazla ürün alan tüm müşterilerimiz için bu ücreti biz karşılıyoruz.

Siparişiniz ne zaman elinize ulaşacak?

XukX.com, sitesinden alışveriş yapan siz müşterilerimizin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ürün, teslimat adresi ve fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu sebeple, siparişinizin üretilerek teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ürün, teslimat adresi ve fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-postanın size yollanması gereklidir.

Sipariş onayının sağlıklı olarak alınması halinde, siparişler Sürat kargoya teslim edildikten sonra en erken 1 iş günü, en geç 10 iş günü içinde adresinize ulaştırılacaktır. Ürününüzü internet üzerinden online yada Sürat Kargo çağrı merkezinden takip edebilmeniz için takip numarasını size e-mail olarak gönderiyoruz.

Kargo görevlisi eğer 2. kez adreste kimseyi bulamazsa, “Kargo İhbar Notu” bırakır ve kargoyu şubeye geri getirir. Bu durumda kargonun alıcı tarafından 7 gün içinde ilgili Sürat Kargo şubesinden alması gerekmektedir.

Yeniden yönlendirmenin ardından, adres hatalarında yada dağıtıcının adresinizi bulamaması halinde kargolar bize geri iade olmaktadır. Böyle bir durumda kargo ücreti bizden kesilmektedir ve size özel üretilen ürün elimizde kalmaktadır. Sizlere en uygun fiyat ve en kaliteli hizmeti sunmaya çalışan bizler için bu büyük bir zarar olmaktadır. Bu sebeple, siparişinizi onaylarken hassasiyetinizi rica ediyoruz.

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız.

Ödeme Bilgileri

XukX.com, sizden siparişiniz esnasında herhangi bir ücret yada kredi kartı bilgisi talep etmez. Siparişiniz ile beraber, ürünleriniz size özel üretilerek adresinize gönderilir. Ürünler kapınıza geldikten sonra, kapıda posta görevlisine nakit ödeme yaparsınız.

Ayrıca, ödemelerinizi EFT yada PayPal aracılığı ile kredi kartınızla da yapabilirsiniz. (Finansal bilgileriniz asla bize ulaşmaz, PayPal web sitesine yönlendirilerek kredi kartı bilgilerinizi girersiniz) Müşterilerimizin kendilerini güvende ve rahat hissetmeleri için genelde hizmet ücretsiz olan kapıda ödeme seçeneği tercih edilmektedir. Yine de başka türlü ödeme yapmak isterseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hasarlı Yada Problemli Ürünler

Ürünlerin paketlenmesini çok titizlikle yapmamıza rağmen, kimi zaman kargo esnasında hasar görebilmektedir. Böyle bir durumda ücretsiz olarak yeni ürün gönderiyoruz. Yeniden gönderme, iade, değişim gibi işlemlerde kargo ücreti alıcı’ya aittir. Mağazadan alışveriş yaptığınızda da bu işlemler için yeniden mağazaya gitmeniz gerekmektedir. Yakıt, zaman, vb giderleriniz yine bulunmaktadır. Bu sebeple, kargo politikamızı anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz. Bizden kaynaklanan problemlerde, zararlar bizim tarafımızdan karşılanmaktadır.

Fatura Bilgileri

Kargo ile teslimi yapılan siparişlerin tamamı faturaya göre hazırlanarak kargo firmasına teslim edilmektedir.
Herhangi bir nedenden dolayı, fatura size siparişiniz ile beraber teslim edilmez ise lütfen bize bildiriniz. En kısa zamanda kaşeli-imzalı bir kopyası tarafımızdan size gönderilecektir. Fatura ve Teslimat adresleri farklı olarak talep ettiğiniz siparişlerinizde, faturanız belirtmiş olduğunuz adrese kargo ücreti alıcıdan olacak şekilde gönderilir.

Sürat Kargo Türkiye’nin tüm noktalarına ürün teslimatı yapabilmektedir. Söz konusu tedarik süreleri il, merkezleri için geçerlidir. İl / ilçe merkezlerimiz dışında kalan bölgelere de ürün teslimatı da yapılmaktadır, ekstra bir kargo ücreti talep edilmemektedir. Teslimat haftanın belirli günlerinde yapılmaktadır. Lütfen kargo takip numaranız ile Sürat kargo’dan takip ediniz.

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişleriniz kargoya teslim edildiklerinde, sistemimizde kayıtlı e-mail adresinize siparişiniz ile ilgili kargo gönderi bilgileri otomatik olarak gönderilmektedir.
Bu bilgi e-maili yardımı ile ürününüzün ya da ürünlerinizin kargoya ne zaman teslim edilmiş olduğunu öğrenebilmektesiniz.


Kargom Nerede?Kapıda Ödeme%100 Memnuniyet Garantisi